| AndraBrr a întrebat:

Cunosc un baiat si il plac din clasa I. Stiu ca si el ma place...cred! Asa ziceau toate colegele. dar vreau sa o aud din gura lui.
Voi ce ziceti, il intreb daca ma place sau nu?
RAPID! funda

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Normal, ce astepti?
Pierzi timp degeaba!
Spune-i ca il placi si probabil iti va spune si el ce simte pentru tine.
Daca stai si astepti vreun semn de la el, e posibil sa nu il primesti si tot tu vei suferi din cauza asta, isi va pierde interesul.
Bate fierul cat e cald, succes!

2 răspunsuri:
| megamix112 a răspuns:

Du-te si intreaba-l. Daca te place e bine, daca nu asta e, macar stii ca nu regreti ca nu l-ai intreba si ramaneai cu ganduri de genul "Daca il intrebam atunci, acum e prea tarziu".Du-te si intreaba-l, nu musca.Care e cel mai rau lucru care se poate intampla?

| oliviaa29 a răspuns:

Tu ce zici? :* Normal! ..doar n-o sa ramaneti asa toata viata. Vorbeste cu el, baga-l in seama, dupa care intreaba-l. Mult succes puppy dog eyes