| BruhItsMad a întrebat:

de la un timp, cand ii dau mesaj iubitei mele imi raspunde repede dar nu stim ce sa vorbim iar ea imi spune ca vorbim mai încolo plus ca cand ii spun ca ma culc si chestii eu ii scriu ceva frumos si emojiuri si chestii si ea imi raspunde nb❤ atat PS. nimeni nu stie ca sunt împreună cu ea va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Pai ai spus ca nu prea aveti ce vorbi. Asta pana la urma este o problema des intalnita. Dar este doar in functie de persoane. Cred ca toti avem acel prieten care nu s-ar opri niciodata din vorbit si cu care ai ce vorbi ore in sir. Dar nu toti sunt asa. Unii pur si sinplu nu sunt atat de deschisi, sau sunt mai timizi sau nu le place sa spuna prea multe de viata lor personala etc. Subiecte sunt multe, doar ca nu le abordati. Pur si simplu asa sunteti voi ca persoane. Cei de genul se descurca mai bine in grupuri mai mari fiindca nu sunt nevoiti sa spuna prea multe. Ea iti raspunde sec fiindca asa este ea, tu stii cel mai bine daca chiar te iubeste sau nu. Unele persoane sunt mai alintate si mai,, lipicioase,, altele din contra. Daca chiar iti place de ea trebuie sa o accepti. Pana la urma nu te-a pus cineva sa fii cu ea, a fost decizia ta. Ai mentionat la final ca nu stie nimeni ca sunteti impreuna. Asta nu are legatura cu felul in care iti raspunde la mesaje sau faptul ca nu aveti subiecte. Desigur daca ati avea mai multi prieteni comuni, poate ar fi niste subiecte in plus de vorbit. Este decizia voastra ca nu ati facut relatia publica, de asta nu o sa ma leg. Vedeti si voi ce activitati va plac la amandoi. Eu de exemplu ador sa vorbesc de seriale si cand intalnesc o persoana care iubeste si ea serialele, chiar daca nu o cunosc bine, putem vorbi foarte mult despre asta. Daca aveti ceva de genul in comun, subiecte sunt. Dar pana la urma discutiile ar trebui sa vina natural, nu sa fie,, trase de par,, si sa te gandesti la fiecare mesaj ca nu stii cu ce sa ii raspunzi. Poate nu sunteti neaparat compatibili. Puteti diacuta despre asta sa vezi si ce parere are ea

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce pot sa-ti fac mai copile. Vezi cum o scoti la capat cu ea, aveti de tras mult in viata in timp vei afla si altele

| Adry05 a răspuns:

Păi dacă aveți conversații așa seci îmi imaginez că o plictisește să vorbească cu tine, ori s-a plictisit propriu-zis d tine și de aia nici nu se mai implică în conversație. fii mai indiferent și vezi cum reacționează