| CarlosAttila a întrebat:

De ceva timp ma frământă ceva, eu ii spun iubitei mele în fiecare dimineață "Buna dimineata soare" sau chestii de genul si ea mi-a mai spus dar de la un timp nu mai imi spune deloc doar eu ii spun... de ce oare? Bineinteles dupa ce ii spun eu bună dimineața si ea imi spune dar ea niciodată prima nu imi spune, de ce? Dau funda va rooog!

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună.
Probabil s-a plictisit/nu vede rostul de a spune "bună dimineața" tot timpul fără motiv și preferă să-ți scrie doar dacă vrea să vorbiți.
Probabil că la început o făcea pentru că i se părea ceva interesant/nou și de aia o făcea.
Nu înseamnă neapărat ceva.
O zi bună!

Răspuns utilizator avertizat
| andreishlong a răspuns:

Te rog nu pune la suflet ce iti spun eu aici. n am experienta da am mai vazut chestii din astea. cred ca nu mai simte la fel ca inainte si raspunde de bunul simt. repet, nu te lua dupa mine.