| Bl4ckPo1nT a întrebat:

Deci, sunt impreuna cu cineva de aproape un an, iar ziua ei de nastere se apropie si nu stiu ce cadou sa ii fac. Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Tu o cunosti cel mai bine, deci tu ar trebui sa stii ce sa ii cumperi.
Obiceiul meu a fost sa ii cumpar o bijuterie din metal pretios, poate cu o piatra care sa se potriveasca fetei. Clar nu o tinichea. Plus un buchet de flori. Cu asa ceva sunt foarte putine sanse ca fata sa fie dezamagita. Eu sunt complet impotriva ciucumelcurilor personalizate, mi se par de prost gust.

5 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Un tort cu dedicație.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Tu știi ce pasiuni are. Poți să-i faci cadou ceva care crezi că are legătură cu pasiunile ei.

| elcosmin a răspuns:

Depinde daca e fata sau baiat. Poti sa ii cumperi machiaje, parfumuri, sa ii dai bani, sau cumpara-i ceva care sa-i aduca aminte de tine. O chestie funny, vezi tu

| Treaem24 a răspuns:

Ce crezi ca contează mai mult cadoul sau gestul orice ii ei

| CristiCQH a răspuns:

Un lactic de aur/argint și sa scrie numele ei