| nicaseby a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a unei prietene si vreau sa ii iau ceva cadou, dar nu am nici o idee, vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i iei un borcan de dulciuri de la Bonbon, cauta pe net sut ft faine si poti sa pui etichete personalizate. Poti sa-i dai si un buchet de flori din jeleuri(asta il gasesti la mall, eu am vazut in constanta, cluj...).I-ai si ceva de imbracat, un tricou o bluza

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca ii cunosti destul de bine gusturile, deci ai putea in primul rand sa-i iei o felicitare si o bijuterie (inel, bratara, colier, cercei), un parfum, o bluza, sau un ceas
https://www.tpu.ro/......lac-orice/

| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Cosmetice clar