| JonD a întrebat:

Deci,tot vorbesc cu o fata pe mess, nu, nu pot sa inchid messu si sa o invit in oras etc.Eu momentan stau in alta tara, faza e ca vrea sa ii ajung la inimioara (sa o fac sa se indragosteasca de mine) Funda! puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Relatiile de la disteanta nu merg, orice ai face.

| TURCUL0001 a răspuns:

Nu merg relatiile la distanta.

| KiraXander a răspuns:

Pur si simplu sati mult de vorba cu ea cunoasteo mai bine.dai poze cu tine.dai web..si dupa ii spui ca o placi. funda?

| seful1234big a răspuns:

Parerea mea:
impresioneaz-o fa-o sa creada ca nu esti ca alti baieti aratandui ca nu esti ca alti probabil o vei cuceri
funda

| Erika3001 a răspuns:

Poti sa in dai din cand in cand web... si sa ii ceri si tu. si sa incerci sa ii faci complimente din nimic (nu multe deodata) unu azi, unul maine. sa spuneti glume sau faze amuzante. poti sai folosesti numele in diferite fraze si sa o alinti... dar acum na, depinde si de ea. Cum prefera sa fie tratata. unele fete prefera dulcegariile, altele nu. dar cred ca ce am scris merge oricumthinking

| Tramvai a răspuns:

Nu am inteles! Adica si tie iti place de ea nu?!