| JonD a întrebat:

Deci,tot vorbesc cu o fata pe mess,nu, nu pot sa inchid messu si sa o invit in oras etc.Eu momentan stau in alta tara, faza e ca vrea sa ii ajung la inimioara (sa o fac sa se indragosteasca de mine) happy

2 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Daca o placi si vrei cu adevarat sa ai o relatie cu ea, de lunga durata ( mai ales ca momentan e distanta ), tot ce trebuie sa faci e sa vorbesti normal cu ea, cum ai vorbit pana acum. Bineinteles, dulcegariile merg la orice fata. Trebuie sa stii ce-i place, cand e suparata, sa-i dai sfaturi, deci sa fi alaturi de ea. Asa o sa deveniti mai apropiati, in primul rand. In timpul conversatiei, ii poti trimite melodii mai de dragoste asa ( eu asa fac cu baiatul pe care-l plac laughing ). Nu prea stiu e sa-ti zic. Depinde de cum te comporti tu cu ea, ce-i dai tu de inteles si ce alege ea.

| AllePunct a răspuns:

Nu stiu ce sa iti sugerez, sincer, e complicat.
Pai, parerea mea ar fi sa mai vorbiti pe mess, sa va cunoasteti bine, sa socializatithinking
Din punctul meu de vedere relatiile la distanta nu merg, dar tu daca te intorci in tara, ati putea fi impreuna.
Ideea este ca nu e bine sa o faci sa se indragosteasca de tine, pentru ca va suferi mult fiinda tu esti in alta tara.
Daca tii la ea, nu ar trebui sa o faci sa se indragosteasca de tine.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?batting eyelashes