| JonD a întrebat:

Deci, tot vorbesc cu o fata pe mess, nu, nu pot sa inchid messu si sa o invit in oras etc.Eu momentan stau in alta tara, faza e ca vrea sa ii ajung la inimioara (sa o fac sa se indragosteasca de mine) Funda! Multumesc anticipat happy

6 răspunsuri:
| OtipaOarecare a răspuns:

De cate ori ai intrebat acest lucru? laughing Tot nu te lasi:d.
Daca vorbesti pe mess cu ea, inseamna ca ai putea sa ii spui ce simti fara sa te simti jenat sau speriat ca nu iti va iesi.Nu prea stiu cum ar putea fi daca tu esti in alta tara,dar totusi,cand vorbesti cu ea alint-o(daca o cunosti destul de bine,desigur), vorbeste-i frumos, fii dragut cu ea si fa-o sa se simta bine(P.S. fetelor le plac baietii care ii fac sa radahee hee ) Ce e important este sa fii tu insati, dar fa-o si pe ea sa simta bine, mai ales daca o cunostihappy

Mult noroc

| JonD explică (pentru OtipaOarecare):

Nu ma las! laughing Ca am nevoie de ajutor, dar, un id de mess poti sa imi dai, poate imi mai dai niste sfaturi pe moment big grinhee hee

| OtipaOarecare a răspuns (pentru JonD):

Hai,du-te!laughing sa vad...big grin

| JonD explică (pentru OtipaOarecare):

Ce? laughing

| OtipaOarecare a răspuns (pentru JonD):

Iti trimit pe privattongue

| IoanSuciu a răspuns:

Chiar daca nu am multe experiente propri(doar 11-12 intalniri) te sfatuiesc sa o faci sa rada.Fi tu insuti, nu te purta ca in firmele alea romantice in care domnul ii trage scaunul doamnei ca sa se aseze.Zambeste(dar nu prea tare) vorbeste despre ea(tie ce salata iti place) apoi zi si tu ceva si incearca sa fi cat mai apropiat de raspunsul ei.
Mai vorbeste cu ea si intreab-o ce a mai facut. Apoi invit-o la o intalnire(in orasu ei) la un restaurant frumos. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de ajutor.