| Katts a întrebat:

Dupa 2 luni dupa ce m-am despartit de fosta iubita am visat-o si in vis ne impacam dupa ce ea isi scrantise glezna si eu am ajutat-o.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Nimic.

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Te-ai gandit la ea in ziua precedenta, de asta ai visat-o. Si, cine stie, poate subconstientul tau o vrea inapoi, de aia visezi impacari.

| T0T a răspuns:

Inseamna ca vrei sa te impaci cu ea si sa ii fi alaturi la momentele mai dificile din viata ei.

| Mayar a răspuns:

Habar nu am de ce te-ai despartit, drept urmare nu stiu cum sa iti interpretez visul.
Pur si simplu ai tot felul de oameni, evenimente, lucruri in cap care ies la inveala un urma anumitor 'stimulatori' - eu stiu ce te-o fi stimulat pe tine... Pur si simplu ai visat-o si de asemenea, nu esti un om rau, sau razbunator in ceea ce o priveste pe fosta - la nevoie ai ajuta-o.
Mai multe nu pot sa spun, caci nu pot ghici in stele, e cam innorat acum afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca trebuie sa-i pui piedica si pe urma sa te duci sa o ajuti laughing

| kandaraki a răspuns:

Nu inseamna nimic, e doar un vis. Tu in subconstient iti doresti sa o vezi si iata ca gandul s-a materializat in un vis si tu acum te gandesti ca ar insemna ceva. Daca te-ai despartit si vrei sa iti continui viata, incearca sa o uiti, te gandesti la altceva, dar daca doresti sa reiei relatia, caut-o. Succes in ce alegi :-)

| NoName0x0 a răspuns:

Inseamna ca ti.e gandul prea mult la ea, iar subconstientul tau e afectat de acest lucru. Sau poate fi un vis ce ascunde o premonitie, adica poate ei i se va intampla ceva rau sau, la fel cum ai visat tu, isi va fractura piciorul, glezna... Dar foarte putin probabil sa fie un astfel de vis.

| Daniel2836 a răspuns:

Visele sunt de 3 feluri
1.acele vise care se indeplinesc
2.acele vise care nu se vor mai implini niciodata
3.vise fara nici o noima.

NU se stie ce inseamna. Dar daca ai visat-o inseamna ca te-ai gandit foarte mult la ea!

| Lovedreamsnopeoeple a răspuns:

Inseamna ca este timpul sa uiti persoanele care te-au uitat. Viata merge inainte. Intr-un final, toti murim. Distreaza-te cat mai poti. Sau daca tu te vezi toata viata langa ea, impacati-va.