| stefastef a întrebat:

Azi noapte am visat ca eram in parc cu cativa prietenii. apare si iubitul
meu, dar nu ma baga in seama.s-a dus pe o alta banca unde era fosta lui iubita cu care a fost foarte mult timp impreuna. s a asezat langa ea vorbeau.
Ce inseamna asta? Oare se mai gandeste la ea? A trecut aprox. jumate de an de cand s au despartit.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are visul tau cu ce gandeste el?

| danay72 a răspuns:

Visele nu inseamna nimic.Probabil ai fost tu preocupata de acest lucru si ai visat.

| Garielu a răspuns:

Nu cred ca este un "semn"cred ca nu ai tu incredere in el, cateodata visele depind de ce crezi tu despre o anumita persoana.

| Floricikmov a răspuns:

Eu cred ca iti este ti-e frica sa nu-l pierzi sau esti tu prea stresata pe tema asta. Nu ai de unde sa stii posibil ca poate fi si un semn. Dar stii si tu proverbul acela ' de ce iti este frica nu scapi' Succes! O zi frumoasa!

| dusmanul86 a răspuns:

Cel mai probabil inseamna doar ca tie iti este frica ca el inca tine la ea si ca se va desparti de tine pentru ea.cel mai bine ar fi sa ai o discutie cu el in care sa ii spui temerile tale.

| maxcalin a răspuns:

Nu inseamna nimic, e doar de la ingrijorarea ta. Daca ti-e frica vorbeste cu el si se rezolva.

| stefastef explică:

Stiu ca a tinut destul de mult la ea..si ma gandesc sa nu ii placa de mine doar pentru ca ii aduc aminte de ea.