| SifonieracelmaiboS a întrebat:

Daca visez ca as cadea in gol ce inseamna?
Am visat asta la o saptamana dupa ce m-am despartit de fosta, are legatura?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Te-ai trezit imediat nu? e un vis mega comun, toată lumea îl are. citisem mai demult ceva că e gata corpu să intre în ceva stare de moarte și imboldu ăla e de la creier să-l trezească. nu mai știu cum era, să mă corecteze cine știe dacă greșesc.

2 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

Visele sunt o creație a subconștientului. Ele pot avea legătură cu sentimentele, trăirile, gândurile din viața reală, însă atât. Nu au o semnificație aparte.