| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu stiu o simt mai rece pe iubita mea adica raspunde main greu nu m mesaje nu stiu un mai e ca la incepute suntem de 1 Luna impreuna si o simt mai rece eu îi zic ca e mai rece cu mine o intreb ce are o intreb daca mai vrea sa fie cu mine, îi spun ca ma gandesc ca o pierd ca imi e frica de lucrul asta si ea imi zice ca asa o indepartez sau ca asa vreau eu sa o indepartez sa scap de ea se supara si imi zice ca o sa o pierd daca mai zic asa ca o stresez mai multe... Ma puteti ajuta? Ce sa inteleg? Chiar o stresez? Nu stiu... stiu doar ca o iubesc

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu e bine s-o strezi cu multe telefoane /sms-uri, fiindca se satura si te lasa balta.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Cum esti tu stresat si disperat, vrei neaparat sa-i confirimi asta.
Cum poti sa-i zici chestile astea?laughing Am mai vazut penibilitati pe aici dar asta e tare.
Daca o simti mai rece, nu e de bine.
Acum daca o iubesti, nu trebuie sa fi asa stresant si disperat, nu faci decat sa o indepartezi.
Ceea ce deja se intampla dupa cum vezi.

| Adry05 a răspuns:

Da, o stresezi. Si eu as pleca daca ar fi cineva sa ma bata asa la cap. Trebuie sa fii puternic si sa te arati ca atare, nu sa plangi ca un copil. daca vrea sa plece, pleaca chiar daca o bati la cap cu asta, ba chiar o indepartezi mai repede.

| Freya1 a răspuns:

Pai o luna nu este asa de mult dar poate e genu care vrea sa fie mai libera nu sa stai pe capul ei.Dai libertatea necesara nu te mai teme ca o pierzi nu o mai stresa si atunci o sa vezi ca incet lucrurile vor reveni la normal daca e sa fie de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil îți ascunde ceva. Am un prieten foarte bun și este exact in cazul tău.
Aveau 2 luni de relație și ea se comporta la fel ca și iubita ta.
După ce s-au despărțit la o săptămâna ea s-a cuplat cu un alt băiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea sunt copilării.
Sunt doua variante : te înșeală și nu știe cum să-ți spună sa o terminați ori chiar s-au plictisit de tine in amandoua cazuri e bine sa o lași baltă

Răspuns utilizator avertizat
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca ar trebui sa dai dovada de indiferenta si de barbatie in chestiile astea. E o luna, ce dracu... Nu ai probleme grave pe cap, familie intemeiata, plozi, avere si nu sti cum sa imparti. Indiferenta doare, si se vor inversa rolurile. Daca tot o pupi atata in... si esti tu femeia in loc de barbat e cam nasol. Gandeste-te si daca ai facut alegerea buna. Ca nu toate sunt capabile sa duca o relatie. Multe din ele intra fara sa stie in ce se baga.

Sper ca te-am ajutat! Restul faci tu ce crezi ca-i mai bine de cuviinta. A fost parerea mea!

| adelinbucur a răspuns (pentru Surtulecs):

Am facut si asta so mi-a zis ca nu imi pasa De ea

| Surtulecs a răspuns (pentru adelinbucur):

Isi revine ea. Stai kill.