| EDY200 a întrebat:

imi caut jumatatea cumva gasesc si eu vreo fata draguta si pentru mine multumesc ast raspuns

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

Nu o sa iti pice jumatatea din cer, dai o comanda pe un site sa vina fata perfecta la tine si bam! ti-a lasat un id si un numar de telefon.
Esti baiat, ai ceva "cojones" si invita o fata care iti place la suc, nu cred eu ca la varsta ta stii sau poti sa iti asumi o responsabilitate mare ca o relatie la distanta+habar n-ai de ce dai in mediul online, totul poate fi o mare minciuna.
Iesi intr-o zi, plimba-te pe strada, in parc, intra intr-un pub, local, club. Doamne, cate fete, cate fete dragute, si tu nu esti in stare sa iti faci curaj sa abordezi una...
Fara efort din partea ta nu iti aduce nimeni "jumatatea" pe tava dar macar poti sa te distrezi si sa fii tu in timpul in care astepti. E timp si pentru marea iubire a vietii da` e timp si pentru tine, iesi din carapacea asta ca poti, fii putin mai sociabil ca pana la urma nu poti ramane inchis in tine. Gnadeste-te ca pierzi oportunitatea sa gasesti si sa intalnesti atatea persoane grozave doar pentru ca esti timid.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tie chiar nu iti pasa de regulamentul acestui site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa o gasesti, dar nu pe TPU, Facebook sau alte siteuri. O vei gasi in apropiere, in viata reala.

| EDY200 explică (pentru anonim_4396):

Nu mersi deja am pierdut o relatie din cauza facebook-ului si in viata reala nu le am cu fetele nu ma dau la fete nu am curaj

| SweetChildOAxls a răspuns:

Ce-ar fi sa deschizi bine ochii si sa analizezi si fetele din jurul tau? Suntem si noi constienti ca nu toate relatiile la distanta/pe Facebook/pe alte site-uri matrimoniale vor dura pentru totdeauna, asa ca ai putea sa iesi si tu in club, in parc, poate agati vreo fata.

| EDY200 explică (pentru SweetChildOAxls):

Nu mersi mult pentru rasp