| Karisma a întrebat:

problema e ca imi place la nebunie de un baiat. Dupa ce am descoperit ca nu mai merge relatie, am hotarit sa il uit, sa imi gesesc ocupatii, sa-mi gasesc jumatatea, dar oriunde mas duce orice as face, la el ma gindesc. Ce sa fac? Sa-mi caut jumatatea? voi putea uita de el? raspuns urgent va rog.

Răspuns Câştigător
| Schatten a răspuns:

Cam in aceeasi situatie sunt si eu. Dar sti, nu e frumos nici ceea ce faci, vrand sa gasesti pe cinvea doar ca sa il uiti pe el, practic te folosesti de aceea persoana. Incearca sa nu te mai gandesti la el, pentru ca nu mai are nici un rost sa iti amintesti de ceva ce nu vei mai avea niciodata. Schimba imediat "subiectul" de gandire si ocupa-ti timpul cu altceva. Este dificil, dar merge. happy

2 răspunsuri:
| MessiFootballPlayer a răspuns:

Mic sfat nu-ti cauta jumatatea ca o sa-ti trezeasaca amintiri

| dav7co a răspuns:

Continua tot asa, incearca sa stai ocupata cat mai mult... o sa uiti in timp happy