| Dumitriu_Gheorghita_1988 a întrebat:

De ce nu-mi mai gasesc jumatatea? Unde sa o caut?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O fi si ea pe undeva pierduta in spatiu, tu crezi in povesti de astea? ce jumatate nu exista asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune anunt:Caut jumatatea pierduta.Va aparea la momentul poyrivit, in locul potrivit

| Khero a răspuns:

Lajumate.ro

| DaNaX20 a răspuns:

Daca nu reusesti sa-ti gasesti jumatatea proprie, poti "imprumuta" si jumatatea altuia. No problem.winking

| Alangi99 a răspuns:

Buna,

Trebuie sa ai rabdare. Vei gasi intr o zi persoana potrivita, care va fi mereu alaturi de tine si ti va face mereu sa te simti bine happy Dumnezeu stie cand e momentul pentru toate. happy

Sper ca te am ajutat!

| Radu_Milea_1994 a răspuns:

Păi depinde cum ai fost născută

| IonutYou a răspuns:

Unde ai lasat-o.