| alin9923 a întrebat:

Imi place de o fata, dar timp de un an nu am prea vorbit asa mult, doar cand ne vedeam. Luna trecuta mi-a scris si am vorbit si la telefon si prin mesaje timp de 4-5 zile.
Si dupa nu mi-a mai scris deloc
Si daca ii dau eu un mesaj nu il deshide timp de 10 ore. Ce sa fac?
Oare am stresat o?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Uneori nu conteaza cat vorbesti si ce vorbesti!
Acum tu stii ce ai vorbit cu ea.
Daca ai vorbit mai mult rational,e posisbil sa vorbim si de plictiseala.
Daca ai vorbit emotional, e posibil sa nu fie interesata.
Daca ar fi asa, trebuie sa accepti si sa nu te milogesti de ea.
Fete sunt destule.
Treci direct la fapte.
O invitatie mai subtila in oras nu strica, macar sa stii ce sa faci.
Daca accepta poti fi sigur ca e interesata, mai ramane sa nu strici totul cand iesi.
Succes!

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca ai stresato neaparat mai degraba are altceva de facut sau alte planuri.
Poate nu te place in sensul ala si te considera doar o simpla cunostinta.

| alin9923 explică (pentru Freya1):

Am uitat sa spun ca asta se intampla zilnic