| annonim_7360 a întrebat:

Heii am o relație la distanță de 5 luni. Ne înțelegem bine doar că în ultimul timp s-a cam răcit. Acum 10 zile a plecat în vacanță în altă țară. Cu o zi înainte de plecare am vorbit toată noaptea la telefon și ne vedeam la web, dimineața plecări mă suna din jumatate în jumătate de oră și se vedea că îi pare rău că pleacă pentru o lună. ok a plecat. 2-3 zile vorbeam mereu pe mess. după care o zi întreagă m-a ignorat complet( eu îi scriam și el nu-mi răspundea, eu îi scrieam el s-a dat pe invizibil și nu mi-a mai răspuns). nu am mai vorbit 4 zile. Ieri l-am sunat de 2 ori pe telefon dar nu mi-a răspuns, după aceea am vorbit cu sora mea pe mess și i-a trimis mesaj lui(avea numărul lui și cică el îi trimitea mesaje, beep-uri pe la 4 dimineața) să vadă ce face și el i-a spus ca caută cu costum pentru o nuntă (același lucru mi-a spus și mie acum 5 zile dar ca îl avea deja il cumparase). Eu i-am spus surori mele să-l întrebe din partea mea dacă mai intră pe mess și mi-a spus că nu mai are internet. ok l-am sunat după 5 minunte și mi-a vorbit ca și cum l-aș fi deranjat și dupa 2 minunte mi-a spus că nu mai poate vorbi că e intr-un bar ( mai nou a spus că s-a apucat din nou de droguri). În această seară am observat că e pe mess pe invizibil, i-am scris dar nimic.sad Ce aș putea să fac? De ce Se comportă așa?

1 răspuns:
| Destinee a răspuns:

Sincer pana nu o sa fiti fata in fata pentru a putea lamuri lucrurile nu o sa poti face prea multesad
Nu il mai baga nici tu in seama dac tine cu adevarat la tine te va suna sau va intra pe tine pe mess ...Stiu ca o sa iti fie foarte greu. Incearca sa asculti muzica sa iesi cu prieteni sa te atasezi mai mult de o persoana o prietena asa incet cu incetul nu iti va mai fi greuhappy si totul va iesi bine! Gandstete ca esti speciala si nu ai de ce sa suferi dupa o persoana careia nu ii pasa de tine.
Sper ca sfatul meu sa te ajutehappy
Bye:*