| Eduard_Constantin_1996 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa trec peste faze dinastea de "forever-alone"? Adica da, stiu ca am lucruri mai importarte cum ar fi liceul, dar stiti cum e...ai un gol in suflet...simt nevoia de iubire.
Mersi anticipat!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parinti,frati,prieteni nu ai? asta cu simtitul nevoi e ceva normal faza e ca fetele detecteaza rapid disprati si nu vor asa ceva nu vad nimic aiurea in forever alone sa vezi ce cool e cand vezi pe iubita ta cu altul tu crezand ca fraierul in ea, ai grija ce isi doresti

| Eduard_Constantin_1996 explică (pentru RAY):

Faza e ca da, am parinti, frati nu.dar vreau pe o fata, si nu dau impresia ca as fi disperat..doar tac tac si tac. cand ma intalnesc cu o colega de clasa dicut cu ea ca intre colegi si nu fac avansuri.

| Eduard_Constantin_1996 explică (pentru RAY):

Cred ca si timididatea este un factor pentru care nu am prietena. Am suferit prea multe refuzuri dure si urata si am incetat sa mai fac avansuri. Dau inapoi.

| Nemessys a răspuns:

Pai daca totusi simti nevoia asta, nu vad niciun motiv pentru care cineva te impiedica sa-ti faci o iubita.

| GoldandSilver a răspuns:

Incearca sa fii mai sociabil. Te inteleg perfect, trec si eu prin asta, doar ca eu mai gandesc ca scoala e mai importanta si pot lasa relatiile pe planul al 2-lea.

| MorganaM a răspuns:

Atunci gaseste-ti o iubita la facultate ca sigur ai de unde alege

| Eduard_Constantin_1996 explică:

Pai nu exista persoane care sa ma iubeasca...