| Robert_Victor_1998 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei cu as putea sa ii ofer iubitei mele la aniversarea de 1 an a relatiei? As vrea sa mentionez ca i'am luat destule lucruri care zic ca se puteau oferii.I'am luat un urs gigant,ceas,blugi,camasi,tricouri,placa pt par,bratara,lant,inele, trandafiri cãcãlãu laughing ..Si acum nu mai stiu ce sa iau sad ..Ma ajutati va rog frumos?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Ofera-i multa dragoste si atentie, ca de cadouri, nu duce lipsa!
O cina romantica si este de ajuns, insotit si de un trandafir.
Viata lunga relatiei voastre!

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu e pe subiect, dar vreau să întreb.
Ești sigur că ai 'cucerit-o' și că de fapt, n-ai cumpărat-o?

| WaterDrop a răspuns:

:O Mai bine nu`i mai iei nimic pentru ca deja isi poate deschide un magazin din ce spui tu.Du`o undeva, intr-un loc special unde nu a mai fost niciodata si ofera`i seara perfecta.Lasa cadourile, deja pare ca o platesti ca sa stea cu tine.

| kandaraki a răspuns:

Un tablou portret cu voi doi imbratisati sau la un eveniment care ati fost! cand veti sta impreuna il veti pune pe perete! frumos gest ar fi!

| MarianaNiculescu a răspuns:

Ia un ursulet micut si inauntru ursuletului pune un inel mai frumos si scrie pe o foaie ceva dragut de dragoste si pune impreuna cu inelul.

| Georg13 a răspuns:

Daca este genul care apreciaza gesturile astea, organizeaza ceva special. Mergi cu ea intr-un loc special pentru voi, sau undeva unde sa ii placa foarte mult, cumpara niste flori si gata happy. Iar daca prefera lucrurile materiale, vad ca geanta nu i-ai luat laughing

| Robert_Victor_1998 explică:

LoveSleep am cucerit'o insa i'am facut pe plac.