| raullazar a întrebat:

Pe 24 mai (luna asta) implinesc o luna de relatie (Mentionez ca sunt doar un puşti) si as vrea sa-i ofer un cadou,ceva simbolic iubitei mele, niste idei daca se poate sa primesc happy

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Ofera`i o bratara, lantisor cu semnul zodiei ei, nu ceva scump ci simbolic.Sau un animalut de plus ceva. Orice ii poate aduce aminte de tine cand il priveste, este bun.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Un craniu

| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa ii oferi o bratara sau sa ii cumperi un tricou care ii place ei mult, gestul conteaza.

| Doub a răspuns:

Un tricou cu Spongebob
ahh, ce hidoşenie simpatică
sauuu
cu tuzki
saaauu
orice chestie cute :3