| Hachiko03 a întrebat:

Lunea viitoare e ziua mamei mele si as vrea sa ii fac un cadou dar nu vreau sa-i cumpar flori, parfumuri sau altele. Vreau sa fie ceva special facut de mine. De exemplu, anul trecut i-am scris o scrisoare frumoasa si pe oglinda de la baie am pus poze cu ea si biletele cu lucrurile pentru care o iubesc. Anul asta trebuie sa-i fac altceva dar nu-mi vin idei deloc. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Fa-i o bratara handmade. Uite aici link plus unelte>cred ca se va bucura foarte mult.http://www.multemargele.ro/content/category/25-cum-sa-faci

| Mimzy a răspuns:

U u u u u! Stiu eu stiu eu! ^_^ hehe
Poti sa faci un tort din carton, din ala cu etaje, si pe fiecare etaj sa pui etapele vietii voastre impreuna (poza-scris de-a lungul tortului gen "intai am facut primii pasi la gradinita")
Iar in varf sa fie on poza recenta cu voi unde sa scrie "iar azi e ziua ta...La multi ani, mami!"

Iti place? ^_^

| CristinaEmma a răspuns:

Buna^^ sa incepem: in timp ce doarme sau e plecata ii poti prgati o masa speciala, spre exemplu: ii poti face niste gogosele, clatite, prajituri ceva sau aperitive, ori ce sti tu sa faci, un tort facut de tine scriindui pe el"La multi ani mami sau Te iubesc

| CristinaEmma a răspuns (pentru CristinaEmma):

De ce imi da raspunsul incomplet? ca am scris mai mult de atata...

| CristinaEmma a răspuns:

Buna^^ sa incepem: in timp ce doarme sau e plecata ii poti prgatii o masa speciala, spre exemplu: ii poti face niste gogosele, clatite, prajituri ceva sau aperitive, ori ce sti tu sa faci, un tort facut de tine scriindui din frisca ori crema"La multi ani mami sau Te iubesc