| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua mamei mele si chiar nu stiu ce cadou sa ii iau. Nu vreau ceva gen parfum sau flori, ci ceva mai special si care sa ii foloseasca. Puteti sa-mi dati niste idei, dar nu in ras. Funda :*

Răspuns Câştigător
| InnaArkane a răspuns:

O rochie, O geanta, Un ruj ceva ce sti tu ca ii lipseste si ca isi doreste foarte mult. Daca nu iti permiti, ai putea sa cumperi o rama mai speciala si sa pui o poza cu tine in ea.Dar, cumparai ceva ce sti ca ii place.De ex mama se plangea ca nu mai are nici o geanta asa ca am inceput sa strang bani si de ziua ei i-am luat o geanta pe care o poarta si acum.Bafta,Sigur ai sa gasesti tu ceva pe placul mamei tale. Pupici!

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Incearca sa-i iei ceva care sa-si aduca mereu aminte. Zic si eu, o bratara sau niste cercei. Pentru ca i-ar putea purta zilnic, dar zic eu, cel mai frumos cadou e cand stai alaturi de ea si o sustii atunci cand ii este mai greu. Poti incerca sa-i cumperi si o ceasca personalizata, am vazut eu pe care scria: Pentru cea mai buna mama. Sigur o sa-i placa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Eu zic să-i iei ceva frumos, un parfum, o bluză frumoasă, o pragramare la coafor, dacă îi place să gătească, o carte de bucate, sau un portofel cochet, o floare, îi poţi face un tort, ce vrei tu.
La mulţi ani mamei tale!
E un gest foarte frumos din partea ta oricum.
Te pup!