| Mihai11 a întrebat:

mâine e Sf.Maria şi am nişte cunoştinţe cu acest nume.Îmi puteţi spune ce fel de flori ar fi mai bune să cumpăr?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Gerbera. Sunt foarte frumoase

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trandafiri.

| lizemm a răspuns:

Maine este pentru morti. nu e bine sa spui la multi ani sau sa dai cadouri...pe 8 sept e pentru cei viiwinking

| Mihai11 explică (pentru lizemm):

În Moldova este considerată chestia asta, dar in Ardeal toată lumea transmite mâine "La Mulţi Ani" elor ce işi serbează numele

| lizemm a răspuns (pentru Mihai11):

Scuze atunci. nu am stiut acest lucru. multumesc

| 33stefy21 a răspuns:

Trandafir

| Wolfs29 a răspuns:

Poti sa iei niste trandafiri Englezesti...sunt foarte frumosi