| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Nu stiu daca e bine ca intreb dar totul incepe cam asa.De cand am primit primul meu calculator acum 4 ani ma jucam cs 1.6 si aflam si de skype-discord.Mi-am facut prieteni si era distractiv pentru mine, adica asteptam sa termin tot si sa intru pe skype si sa ma joc cu ceilalti.Atunci mama mea era plecata 1 luna cu 1 luna si cand era ea acasa nu mai intram deloc pe skype-discord.Nu stiu de ce parca am ceva ca si o frica ca o sa ma certe.Ea nu e aspra deloc cu mine, ma tine prea in "puf" cateodata.Cand ea e plecata stau cu o bonă care e asa si asa.Cand e ea acasa cu mine nu imi este frica sa vorbesc pe discord cu ceilalti si parca cand stau pe Youtube si vine mai face curat la mine in camera inchid videoclipul chiar daca nu vorbeste urat sau promoveaza ceva ce nu trebe.Acuma ea vine in 6 zile si mi-am facut o gramada de prieteni pe discord si cand vine ea tot vreau sa vorbesc cu ei.Nu stiu ce m-a facut sa nu vorbesc de fata cu ea dar parca nu pot, imi este frica chiar daca ea nu imi face nimic.

1 răspuns:
| Mega279 a răspuns:

Bro... in cazul tau de e treba de Jocuri Video sau PC-uri, e o chestie sociala, relatia dintre mama ta si tu, deci nu stiu ce sa spun...