| Juliet10 a întrebat:

Pe 2 Noiembrie e ziua mamei si nu știu ce sa ii cumpăr. Vreau sa ii cumpăr ceva din magazin si sa ii dau si ceva facut de mine. Idei? Funda! Urgent!

2 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Incerca sa afli ce si-ar dori:poate un parfum, dar care? Poate o bluza, ce culoare, ce model? Etc.Fii subtila si pune-ti memoria la contributie, aminteste-ti daca, atunci cand vorbeai cu ea sau cand ai iesit, si-a exprimat dorinta asupra unui lucru sau altul, daca s-a ujtat mai lung intr-o vitrina asupra unui lucru.

Cat despre lucrul facut d tine, cauta pe net articole cu produse handmade. Poti sa ii redactezi o felicitare personalizata, cu fotografia voastra si un mesaj prin care sa ii scrii ce reprezinta ea pentru tine, poti folosi chiar si o poezie daca esti in pana de idei.Succes si la multi ani, mamei tale!

| AlexBrasov1 a răspuns:

Pai ai putea sa i-i cumperi ceva ce nu are sau poti sa ii cumperi un parfum sau un lantic de argint si facut de tine ai putea o scrisoare in bunguta cu cadou