| alex0009 a întrebat:

poate o sa para ciudat dar nu stiu sa sarut, imi puteti da cateva sfaturi? SI nu pot ruga vreo fata sa ma ajute, deoarece nu prea exista acea prietena pentru mine, si imi e si frica adica ori o sa rada de mine ori o sa le spuna tuturor.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Hei! nu e ciudat... Si cand se va intampla totul va decurge de la sine! Nu cred ca ai nevoie de sfaturi doar gaseste fata potrivita si bam bam se intampla happy succes

1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu e ciudar, e ceva noral, nici eu nu stiam sa sarut, dar am invatat in momentul in care s-a intamplat.Pana la urma nu ai cum sa le stii pe toate. Totul va merge de la sine, ai sa vezi, tot ce trebuie sa fai este sa te simti bine. happy Bafta!