| IcsD a întrebat:

Dau FUNDA! Ma simt singura. ciudat dar este chair aiurea sa nu ai o prietena cu care sa vorbesti si sa ii spui ce ai pe suflet. mi-as fi dorit o prietena mai mare ca mine pentru a ma intelege si sa poata sa imi dea sfaturi. deoarece ea poate a trecut prin asta. Sa fie de incredere sa ma ajute si sa nu rada de problema mele.

NU am! Ce pot sa fac in astfel de conditii? Ati trecut si voi printr`o perioada asemanatoare? Multumessc si fundita + vot pentru cei care raspund!

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu am trecut prin asa ceva.Dar stiu ca nu e bine sai ai incredere in oricine deoarece cam toti au 2 fete si de vorn dezamagi pana l urma. Poti sa iti faci un jurnal unde sa scrii tot ce simti ce crezi ce vrei.Sau sa iti iei un animalut de compania care o sa te iubeasca si tuh o sal iubesti.Dar daca totusi vrei o prietena si nu gasesti vb cu o vara mai mare sau si de varsta ta.sau cu o colega din cls cu care te intelegi bine o vecina o persoana pe care o cunosti de mai multi ani si lucrurile pe care nu vrei sa le afle si vrei sfaturi intra pe TPU:X sau fa-ti prieteni pe chaturi online care nu te cunosc si nu au dc sa te minta si cu care poti sa vorbesti

| misterioasahug a răspuns:

Da ioana. cu totii am trecut si vom mai trece. cati ani ai?
ai spus ca vrei o prietena mai mare ca tine. si cum nu ai specificat varsta iti spun ca eu am 17 ani. ma incadrez? daca da, astept msj personal :*

| D0zzz a răspuns:

Da, si eu cam trec prin aceeasi situatie. Cati ani ai tu? Lasa-mi un mesaj pe privat, daca vrei putem fi prietene (am 14). Astept mesajul tau! kiss

| vrrra a răspuns:

Lasa-mi idiu` tau pe privat.

| Deiia07 a răspuns:

Hei, nu esti singura, esti aici cu noi.Nu uita ca suntem pe TPU= toti pentru unul si unul pentru toti :*.Sa-mi lasi si mie id-ul tau sa mai vorbim daca vrei:*

| mary28 a răspuns:

Buna ioana ma numesc maria am 28 de ani si te inteleg prin ce treci daca crezi ca putem fi pretene ati las id meu soferita_marya28 pa pa pup

| Bebitsssa a răspuns:

De unde esti? Lasa-mi id-ul tau pe privat daca vrei si vorbim mai multe :*

| ClaudiuMCA a răspuns:

Toti mai simtim nevoia sa discutam cu cineva despre problemele noastre, care sa ne inteleaga si sa ne sfatuiasca, dar mai greu