| Hdyxfwfb a întrebat:

Vine ziua tatalui meu si as vrea sa ii cumpar un cadou insa nu stiu ce ar trebui.M-am gandit la un ceas de mana insa nu poarta..Va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu i-am luat de Crăciun un prelungitor. Părea destul de happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O cravată, o sticlă de vin.

| DonMikutz a răspuns:

Salut! Eu, în locul tău i-as cumpăra un tricou sau o pereche de pantaloni, ceva ce poarta des.

| AnaCST123456789 a răspuns:

Ai putea să îi faci un tablou cu voi doi

| roseaa a răspuns:

Daca nu stii ce s ai iei da i bani ca sa si cumpere el ce vrea

| Antopuff a răspuns:

Portofel, camasa, tricou

| Ciubowski a răspuns:

Eu i-am luat tatalui meu o boxa bluetooth Acer sau ceva asemanator. Eu personal mi-am luat recent JBL Go2 si sunt mega multumit de ea. Mica si rea boxa asta happy. Se poate conecta cu telefonul la ea, in functie de model dureaza si cateva ore si e buna la petrecere, la un picnic in padure sau in alta zona unde nu ai de obicei access la boxa/casetofon sau alte dispozitive muzicale. Telefonul si boxa la putere big grin