| Eleonora00 a întrebat:

Hey, in curind e ziua de nastere a iubitului meu si nu stiu ce cadou sa-i fac, m-am gandit la parfum, dar el foloseste doar de marca si are acasa vreo 12, apoi m-am gandit la ceas, dar are vreo 3 si nu poarta nici unu, apoi la poza cu noi 2, a spui ca nu-i place, ce sa fac? ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cateva carti pe care si le doreste si le-ar citi cu placere

| whatevernvm a răspuns:

I-ai o esarfa draguta sau un lantisor de argint happy

| oannapg a răspuns:

Până acum te-ai gândit doar la lucruri materiale, și, deși i-ai arătat poza cu voi, el a zis că nu-i place.
Gândește-te la ceva care să-i rămână pe vecie și care să aibă o semnificație.
I-ai putea face un colaj cu poze cu voi pe care apoi să îl înrămezi, să fie un tablou.
Îi poți lua un parfum care îți place ție, și de fiecare dată când s-ar da cu el să îi amintească de tine.
I don't know, nu am trecut încă prin așa ceva.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ia-i o cravata

| AliMiha a răspuns:

Daca e microbist si stii echipa preferata. poti sa-i iei ceva legat de aceasta. cu siguranta se va bucura. Daca are masina, i-ai masina in miniatura.