| baldabaclost a întrebat:

vreau sa-i scriu la colegi ceva in album si nu am nici o idee! va rog dati-mi cateva idei sa stiu cum sa incep!

multumesc sh va rog ajutati-ma daca stiti doar cu cateva idei :*

2 răspunsuri:
| AssaSinNKidD a răspuns:

Salut. Pai am sa iti dau exemplu cum am facut eu ca si eu am terminat a 8a. EXEMPLU: Draga Diana, vreau sa iti spun ca ai fost o colega foarte de treaba cu care m-am inteles foarte bine aproape tot timpul. Chiar daca ne mai certam, ma bucur ca ne impacam intotdeauna in 5 minute. Esti o colega foarte draguta si simpatica. Iti urez mutl noroc si bafta in viata. Sper sa iei note mari la examene. Cu drag, Alex!

Sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

| AmD a răspuns:

Fiecare persoana reprezinta ceva special pentru tine!
Trebuie sa spui ce crezi de cuviinta, sau ce simti fata de persoana respectiva, caci tu ti-ai petrecut generala alaturi de ea!
Vorbeste din inima si nu te lasa dus de val, spune ceva simplu!

Sper ca ti-am fost de folos! ♥☺♥☺