| baldabaclost a întrebat:

vreau sa-i scriu la colegi ceva in album si nu am nici o idee! va rog dati-mi cateva idei sa stiu cum sa incep!

multumesc sh va rog ajutati-ma daca stiti doar cu cateva idei kiss

5 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna. Deci asa am facut si eu, ma gandeam ca nu a idei si sa caut pe net, etc. Deci practic cautam ceva perfect si pana la urma am lasat paginile goale. Nu mai cauta lucrurile perfecte si scrie ce iti vine prin cap. Mult succes...

| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii. Si eu am terminat clasa a8a si le-am scris la colegi in albume.Eu le-am scris asa: EXemplubig grinraga Diana, vreau sa iti spun ca ai fost o colega foarte de treaba cu care m-am inteles aproape totimpul bine. Chiar daca am mai avut si divergente, ma bucur ca nu treceau mai mult de 5 minute si ne impacam. Esti o fata foarte simpatica si draguta. Iti urez mult noroc pe viitor si sa iei note foarte mari in examene. Bafta in viata

| madalinuk a răspuns:

Pai in primul si in primul rand ureazale mult succes pe viitor si ca vrei tare mult sa te mai intalnesti cu ei apoi scriele o mica descriere cu momentele frumoase impreuna cu el/ea daca sunt scrise din inima si nu copiate de pe net o sa fie primite mai bine...stiu din propia experiente te pup bafta :*

| baldabaclost explică (pentru madalinuk):

Ok...dar nu poti sa-mi dai un exemplu concret? ca nu am idei, zici ca nu am fost cu ei intr-o clasa... :*

| madalinuk a răspuns:

De exemplu: imi doresc foarte mult peste ani sa ne revedem la fel de bucurosi si sa retraim momentele amuzante din ore si pauze, nu regret ca am fost colegi si vreau ca visele tale pe care le ai sa se implineasca! :*