| baldabaclost a întrebat:

vreau sa-i scriu la colegi ceva in album si nu am nici o idee! va rog dati-mi cateva idei sa stiu cum sa incep!

multumesc sh va rog ajutati-ma daca stiti doar cu cateva idei kiss

1 răspuns:
| Darkness13 a răspuns:

Depinde cat de prietena esti cu ei.
Spre exemplu, la noi s-a scris pe tricouri, la o fata de la alta clasa cu care nu prea vorbesc am scris "Mult noroc la liceu", iar la coleguta mea de banca "Sa ma suni fa proast-o, te iubesc!"
Intelegi ce vreau sa spun?
Daca nu prea va cunoasteti s-ar putea sa nu iti inteleaga glumele.