| Baies_Miruna_Andreea_1992 a întrebat:

Vreau sa organizez o petrecere in pijama si nu stiu daca mama o sa ma lase.
Vreau sa invit maxim 4 prietene si cum spuneam mai devreme nu stiu daca ma lasa. Cum as putea sa imi conving parintii sa ma lase in caz ca vor spune
"nu"?

Răspuns Câştigător
| madalinfindrihan a răspuns:

Pai daca parintii tai te iubesc si au incredere in tine de ce nu te-ar lasa daca nu te lasa nu prea stiu ce sa faci dar sunt sigur ca o sa te lase si stii si tu cum se spune : 'Nu risti nu castigi' Bafta!

1 răspuns:
| Marrriaa a răspuns:

Incearca sa plangi putin, cat sa-i emotionezi, si o sa te lase. Cred. :-s