| otilikapostolik a întrebat:

Vreau sa dau o petrecere in pijama pentru sora mea de 4 ani...cum sa conving parintii la prietenele ei sa le lase la noi. FFUUNNDDIITTAA!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Jura-te pe ce ai mai sfant ca nu consumati suc. Spune-le ca ve-ti consuma numai alcoolice tari. Atunci sigur o sa le lase! Mai ales la asa un eveniment deosebit!

| 13paranoia13 a răspuns:

Roagă-i pe parinții tăi să vorbească cu ai ei, spune-le că sora ta micuță chiar vrea să fie alături de prietenele voastre... big grin