| Anonim0204 a întrebat:

Vreau si eu un mesaj pentru ziua de nastere (majoratul) unui amic (ne cunoastem de ff mult timp) mentionez ca ii plac mult masinile, DECI vreau cel mai lung mesaj de la mult ani pentru el PS: Sa nu uitati de masini! FUNDAA!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam ipocr**, tie ti-ar placea sa aflii ca mesajul tau a fost scris de altii. Daca e amicul tau, probabil un prieten bun nu era mai corect sa-l scrii tu? Noi nu avem de unde sa stim trairile tale cu el, sentimentele ca sa ti-l scriem, mai ales lung.

| Florin_Florin_1993_Fz4b a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Ai mare dreptate fetito :p

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am saturat de cate ori am scris asta, ma bucur ca-mi tine cineva locul. laughing))

| KanameKuran a răspuns:

Pastreaza mesajul simplu, scurt si la obiect: "La multi ani!"
Sau putin mai interesant: "Felicitari pentru inca o revolutie de success, in jurul soarelui".

| George_Crisan_1980 a răspuns:

Dragă Prieten Al Meu Drag, Astăzi Este Ziua Ta, Mi-aș dori să ai în dar, un Lexus sau Un Mertan, Multa Sănătate-n Viața, și bani mulți, cu pungă grasă, și la anul care vine, să te văd prin țări străine, să bei doar băuturi fine, și să ai femei din filme!