| cristyano2 a întrebat:

Salutare...am si eu o intrebare si am sa incep prin a va povesti....in foarte putin timp iubita mea va trebui sa plece in strainatate cu familia si nu stiu cand se vor intoarce...intrebarea este ce cadou i-as putea lua, in felul acesta sa isi aduca aminte de mine de cate ori il va vedea...inca un amanunt...suntem de ceva timp impreuna si ne iubim foarte mult...multumesc pentru raspunsuri, cel mai bun are funda...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Personalizeaza o perinita cu o fotografie cu voi doi in forma de inima

| Iuli113 a răspuns:

Poti lua doua lanticuri pe care daca le unesti sa formeze o inima si dai jumete astfel incat jumate din inima ta sa fie cu ea si jumate din inima ei sa fie cu tine.

| 4Yourself a răspuns:

Ii poti lua ceva romantic de care sa isi aduca aminte dar mai bine i-ai face u ceva. ar fi fff frumos si fetele adora asta...

| erykasymonyka a răspuns:

Ai putea imprima o poza cu voi doi pe un tricou pe care sa il aiba cu ea cand pleaca astfel isi va aminti de tine mereu big grin