| hellas a întrebat:

.. am si eu o intrebare: maine este 1 martie, ce as putea sa ii cumpar unei colege, faza nasoala este ca nu imi este doar colega imi este si o prietena foarte buna si vreau sa mentionez ca acesta este ultimul an de facultate si, ceva nu stiu care sa ii aduca aminte de mine! va rog ajutati-ma dar repedeee ca sa am timp sa cumpar cadou respectiv!

1 răspuns:
| dragosh009 a răspuns:

Pai ai putea sa-i daruiesti un martisor din ala misto cu o litera de la numele ei sau un martisor cu buburuza, floare, depinde ce-i place. Daca ai vreo poza poti sa i-o dai intr-un pic si martisorul agatat pe poza aceea. Asa cred eu ca isi va aminti de tine mereu.