| MarianRr a întrebat:

Salutare.

Ce cadou as putea sa ii cumpar prietenei mele?
Ceva generic, ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

Salutare Marian,

Cu ce sigur nu poti sa dai gres sunt bijuteriile.
In functie de stilul ei ia-i o pereche de cercei din argint (sunt foarte frumosi si mai ok ca pret).
Eu personal imi cumpar bijuterii de la bijouxmag.ro

Poftim un link: https://bijouxmag.ro/cercei-argint-swarovski

| MarianRr explică (pentru SindyR):

...-blue-c162

Ce zici? Astia s-ar potrivi unei tipe de 18 ani?

| MarianRr explică (pentru SindyR):

Cerceii astia din argint crezi ca i-ar place?
Parerea ta de fata ma intereseaza, ai purta asa ceva? Are 18 ani :D

...-blue-c162

| SindyR a răspuns (pentru MarianRr):

Cu siguranta happy Cred ca sunt perfecti pentru o tipa de 18 ani

| ℓαυяα a răspuns:

Poți sa ii cumperi ceva ce știi ca își dorește. Dacă nu știi ce își dorește ii poți lua un parfum, un ceas, brățara, cercei, lănțișor

| Sbarcea_Pavel_1998 a răspuns:

Buna Marian. In functie de personalitatea prietenei tale poti sa-i cumperi si o carte daca stii ca-i place sa citeasca si pretuieste cartile; poti sa-i cumperi o rama deosebita pentru fotografii, de pus pe birou, in care ea poate pune o poza cu voi doi sau orice alta poza isi doreste: acestea sunt obiecte pe care in mod normal le va pastra toata viata si-si va aduce aminte de tine si de acesti frumosi ani ai tineretii. Poti sa-i cumperi si o esarfa deosebita, un pix sau un stilou mai deosebit pentru a-l tine pe birou sau in geanta (aici poti adauga un carnetel stilat pentru purtat in geanta in care poti sa-i scrii cateva cuvinte de iubire; daca stii ca are multe mici bijuterii gen inele si lantisoare si cercei poti sa-i cumperi o frumoasa caseta din lemn pentru pastrat bijuteriile - si acesta este un obiect pe care-l poate pastra toata viata (in caseta poti pune un mic biletel cu cuvinte frumoase pentru ea).

| andreeaiovan a răspuns:

Poti sa ii oferi un buchet de trandafiri din foita sapun. Tin foarte mult, au un aspect placut si pot fi folosit si pentru bai romantice pentru ca se topesc in apa. Vezi aici: https://www.amprentahandmade.ro/trandafiri-sapun