|

Salutare.

Ce cadou as putea sa ii cumpar prietenei mele?

Ceva generic, ce imi recomandati?

6 Raportează Evaluează
6 răspunsuri:
| a răspuns:

Salutare Marian,

Cu ce sigur nu poti sa dai gres sunt bijuteriile.
In functie de stilul ei ia-i o pereche de cercei din argint (sunt foarte frumosi si mai ok ca pret).
Eu personal imi cumpar bijuterii de la bijouxmag.ro

Poftim un link: https://bijouxmag.ro/cercei-argint-swarovski

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru SindyR):

:///......-blue-c162

Ce zici? Astia s-ar potrivi unei tipe de 18 ani?

| explică (pentru SindyR):

Cerceii astia din argint crezi ca i-ar place?
Parerea ta de fata ma intereseaza, ai purta asa ceva? Are 18 ani :D

:///......-blue-c162

| a răspuns (pentru MarianRr):

Cu siguranta happy Cred ca sunt perfecti pentru o tipa de 18 ani

| a răspuns:

Poți sa ii cumperi ceva ce știi ca își dorește. Dacă nu știi ce își dorește ii poți lua un parfum, un ceas, brățara, cercei, lănțișor

| a răspuns:

Buna Marian. In functie de personalitatea prietenei tale poti sa-i cumperi si o carte daca stii ca-i place sa citeasca si pretuieste cartile; poti sa-i cumperi o rama deosebita pentru fotografii, de pus pe birou, in care ea poate pune o poza cu voi doi sau orice alta poza isi doreste: acestea sunt obiecte pe care in mod normal le va pastra toata viata si-si va aduce aminte de tine si de acesti frumosi ani ai tineretii. Poti sa-i cumperi si o esarfa deosebita, un pix sau un stilou mai deosebit pentru a-l tine pe birou sau in geanta (aici poti adauga un carnetel stilat pentru purtat in geanta in care poti sa-i scrii cateva cuvinte de iubire; daca stii ca are multe mici bijuterii gen inele si lantisoare si cercei poti sa-i cumperi o frumoasa caseta din lemn pentru pastrat bijuteriile - si acesta este un obiect pe care-l poate pastra toata viata (in caseta poti pune un mic biletel cu cuvinte frumoase pentru ea).