| andreisergiu123456789 a întrebat:

Salutare cum cuceresti o fata cu inteligenta emotionala foarte mica?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce inteligenta emotionala foarte mica nu e atrasa de tine fizic si tu un catelus care se viseaza in chioti ei

| sierra1 a răspuns:

Oferi din plin din ceea ce ai excendentar, nu-ți pui la bătaie deficitul

ps - cine are "inteligenta emotionala foarte mica" fata, sau cel ce vrea s-o cucerască, nu de alta dar e cam ambiguă intrebarea

| Plato a răspuns:

Usor, logic.

| Crackman a răspuns:

Nu mai citi pe net.
Daca tipa nu te accepta asa cum esti inseamna ca nu merita timpul.
Cand o sa gasesti ceea ce vrei o sa vezi ca totul este roz si bomboane pe langa acea persoana

| SofiaTeodorescu a răspuns:

Inteligenta emotionala (EQ) se refera la multe chestii gen cat de bine faci fata stresului, cat de bine te controlezi etc. Si daca are un EQ mic nu inseamna ca are un IQ mic.Eu am un EQ sub medie dar un IQ peste medie potrivit unor teste efectuate de niste psihologi si in cadrul unor experimente pe cei de varsta mea. Fata poate are anumite standarde principiiii si daca nu le indeplinesti nu o cuceresti chiar daca EQ ei e mic.

| Shyla a răspuns:

Daca tu nu sti cum, de ce ai impresia ca ea este cea cu o inteligenta emoțională mica? Lucrurile astea nu se invata?