| george74 a întrebat:

Salutare, de curand am cumparat un apartament intr-o zona rezidentiala..Problema este ca in blocul din fata mea intr-un apartament, un tip umbla gol prin casa fara sa traga perdeaua sau draperia..Il vede sotia. Vreau sa stiu daca politia a procedat bine. Am sunat la ei si au raspuns ca daca omul este in casa lui poate face ce vrea, ei nu pot interveni decat daca cineva umbla gol pe strada, in spatii publice.

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

''Il vede sotia'', pun pariu ca nici ei nu ii place. laughing
Acum, daca face asta in casa lui, eu zic ca nu e nimic ilegal. Are dreptul sa umble cum vrea.
Mai lasa-te si tu de spionat, fa-te ca nu il vezi si gata.
Fie vorba intre noi: are ce vedea? :devil)

| george74 explică (pentru Florentina9210):

Pun pariu ca si tie iti place sa il vezi pe unul gol vis-a-vis de tine, de gandesti asa.

| Florentina9210 a răspuns (pentru george74):

Pun pariu ca daca taceai, filozof ramaneai!

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e, daca se culca cu ala femeia ta sa o bati pana zace. Ma gandesc ca arata bine neghiobu ordinar

Bula
| Bula a răspuns:

Sotia se uita la el ca, la el vede, ce la tine nu.

| Intruder19 a răspuns:

Din moment ce este in casa lui nu face nimic ILEGAL, poate doar indecent. Incearca sa discuti cu el daca treaba asta este atat de deranjanta pentru tine si incearca sa o rezolvati intr-un fel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Looool, pune ti draperii, trage le si gata. Omu face ce vrea in casa lui

| george74 explică (pentru suntserios):

Se uita fara sa vrea cand este in dormitor..Nu sta special sa se uite la el, dar chiar si asa in treacat daca se uita nu este normal ce face ala..Vad aici ca mi se spune sa imi pun draperii, am draperii, dar este vorba despre cand deschid geamul sa aerisesc..Si de ce nu isi trage ala draperiile? Ca vad ca are.

| Holiday a răspuns:

A naibii treaba, daca era vreo femeie care umbla goala prin casa sunai la politie?

| george74 explică (pentru Holiday):

De ce nu?

| george74 explică (pentru Holiday):

Daca aveti copii si mai ales fete mici de 10-11 ani si care ar fi posibil sa il vada pe ala asa, cred ca nu ati mai comenta in felul asta..Aici nu este vorba doar de sotie este vorba si de fata mea de 10 ani. Dar macar pana acum a ferit-o sotia sa nu il vada pe ala, insa cand e singura acasa ziua nu stiu ce face, ca mai iese si ea pe balcon, si prostul ala tot asa poate umbla.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Umbla si tu gol, si spune-ne -Se uita vreo una la tine?

| Radu284 a răspuns:

Si sotia nu poate sa nu se uite la el?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Poate face ce vrea in casa lui. Sincer, daca puneai intrebarea inainte sa suni la politie toata lumea ti-ar fi spus ce ti-a spus si politia.

| Staind a răspuns:

In cazul asta... politia are o gandire mai decenta decat tine.

| VenomMMA a răspuns:

Da, ma, vrei sa se duca politia peste el sa-l oblige sa nu mai umble gol ca-l vede sotia ta. Poate are ce vedea la el, daca tot esti asa ofuscat. laughing

| george74 explică:

Eu am pus o intrebare, dar daca voi faceti misto inseamna ca sunteti tampiti toti cei care ati comentat aiurea.