| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
E cineva pe aici care are cunostinte plecate in Germania, mai exact in zona Mosbach si m-ar putea ajuta cu un loc de munca pentru tatal meu in domeniul sudor-lacatus/confectii metalice/muncitor necalificat. va rog!

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Daca stii putina germana, aboneaza-te la site-uri germane de job-uri. Acolo iti poti selecta job-urile pe categorii si localitati si tot ce apare nou ti se trimite automat. Din tara, doar asa ii poti gasi sau poate ai noroc mai mult ca mine sau altii! Bafta!