| Liviu321 a întrebat:

Salutare! In weekend merg la o petrecere, mai exact la o taiere de moț. As dori sa știu ce cadouri ar fi potrivit pentru cel mic, mulțumesc!

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Un cadou bun e acea perna lunga cilindrica, care o poate pune in jurul bebelusului sa nu cada din pat, ceva de genul :
https://www.drool.ro/......de-u-83112

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haine.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu te sfatuiesc sa intrebi parintii.Asa e cel mai intelept si vei lua ceva care intr-adevar le trebuie, nu lucruri random cumparate pentru cel mic care, probabil, nici nu vor fi folosite.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt carduri cadou.Platesti suma de bani pe care parintii o pot cheltui pentru ceva folositor.

| gabicoo a răspuns:

Aparat de sudura / tăiere cu oxiacetilena.

| mihaelaaella a răspuns:

Hăinuțe,jucarii,dulciuri,cărți interactive

| suntserios a răspuns (pentru mihaelaaella):

Cam ce dulciuri mănâncă un copil de 1 an?