| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.stie cineva in cat timp se elibereaza o adeverinta de la agentia pentru prestatii sociale bucuresti? pentru ca i-mi trebuie in maximum 3 zile.pentru ca pierd alea 10 zile pentru depunere la somaj.sau cum se procedeaza? sa-l iau mai repede?

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

De regula o adeverinta se elibereasa in max 24 de ore, totusi daca te anunta ca nu poate sa o faca asa repede cumpara si tu o ciocolata si roaga sa o faca mai repede!
Asa se prcedeaza doar in Romania laughing