| Gabriell1992 a întrebat:

in cate zile se elibereaza o adeverinta care sa ateste faptul ca am urmat timp de un an cursurile unei facultati la buget?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal, in ziua cand depui cererea sau cel mult 1-2 zile. Depinde si de faptul ca este prezent cel care trebuie s-o semneze, respectiv decanul sau prodecanul facultatii.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, ar trebui să-ţi elibereze Adeverinţa în maxim 1-2 zile lucrătoare!
Depinde şi cum sunt organizaţi la Secretariat, de cât de aglomeraţi sunt ( acum cu înscrierile ), etc.

Toate cele bune!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu se poate elibera pe loc, posibil se va elibera in cîteva zile lucratoare, dar acest lucru trebuie sa intrebi tu acolo de unde astepti eliberarea actelor.

| raluk27 a răspuns:

In cate zile vor secretarele.