| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

A mai patit cineva sa treaca printr-o perioada mai naspa ca sa zic asa? Am 22 de ani si 1.83 cm inaltime si am slabit de la 88, 5 Kg la 62.3 Kg si sunt slab, se vede si la fata, mandibula si pometi un pic. Am slabit din mai multe motive lipsa de somn, stresul, 4 mese pe zi dar mancam jumate din farfurie pentru ca ma simteam foarte deprimat si fara vlaga, locul de munca lucrez la o fabrica 3 schimburi 12 ore de zi si noapte si mereu cand ma duc la munca sunt trist si cu gandul la ziua de maine. Prieteni nu prea mai, am vreo 3 cu care mai ies din cand in cand dar si atunci rar. Sincer nu ma simt prea bine, nu stiu ce sa zic, parca nu mai am chef de nimic si mereu cand merg pe strata si ma duc undeva la o bere sau la magazin sunt mereu trist si suparat si nu mai am chef de nimic. Am incercat sa imi organizez timpul si sa caut ceva sa ma scoata din starea asta dar nimic. parca as fi blocat in starea asta.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Ivanov27 a răspuns:

Salut, se intampla in viata, multi dintre noi trecem prin asa ceva. Incearca sa-ti gasesti o ocupatie, hobby, un loc de munca pe care il faci cu placere, incearca sa cunosti alte persoane. Gasesteti un scop in viata, iar daca nu esti inspirat, un scop mai mic ( Du-te la sala si fa sport, te va ajuta foarte mult fizic cat si psihic, trebuie doar putina vointa). Sper ca ti-am dat cateva sfaturi bune si ca te va ajuta. Succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intr-o situatie asemanatoare, ca hobby am jocurile online. Unde mai vb cu altii etc. iN Acest mod te mai relaxezi

| venividivici2017 a răspuns:

Incearca sa faci o schimbare in viata ta.Schimba locul de munca in primul rand, gaseste ceva sa iti placa, ceva nou, diferit.Incearca sa o iei de la capat!