| ExTrEmBoY91 a întrebat:

Am o prietena si ea mi"a spus ca vrea sa stea putin singura.asta inseamna ca se desparte de mine? Fund

5 răspunsuri:
| Nelicika96 a răspuns:

Daca prietena ta a hotarit sa stea putin singura aceasta deloc nu inseamna ca vrea sa va despartiti. Posibil are unele probleme sau pur si simplu a luat un mic ragaz in relatia voastra. Te sfatui s-o intrebi direct care e cauza. Mult succes!

| NatureSelf a răspuns:

Are nevoie de putin timp, cred ca pentru a decide ce este mai important pentru ea, ce crede ea ca, cum ar trebui sa procedeze, si oricum toti avem nevoie de putin timp pentru a gandi.

| Floris83 a răspuns:

Nu cred, mai ales dacă sunteți copii, e firesc așa ceva în procesul maturizării!

| george001 a răspuns:

Daca aveti sub 20 de ani si "relatia" voastra dureaza de mai putin de 6 luni, atunci DA, inseamna ca se desparte de tinewinking. Nu exista pauze in lumea persoanelor cu attention span de 15 secunde, exista doar despartiri si gasirea unui alt subiect interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a intrat in ceva problema care o poate rezolva doar ea singura sau are ea ceva si nu vrea sa te enerveze (si eu cer sa fiu singura cand patesc ceva rau)...dar de despartit nici vorba.O fata cand se desparte se desparte nu ia asa cu incetul (majoritatea au inima dinasta de fier ).Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea si ar fi mult mai sigur raspunsul ei decat al nostru.Success!