| Criss003 a întrebat:

Daca ma masoara din cap pana in picioare, se uita la mine cand nu sunt atenta si cand ma uit spre el isi intoarce privirea, ma gadila, ma ciupeste, ma tachineaza, imi pune mana pe fund pe neasteptate, se da pe langa mine. ce inseamna lucrul asta? sa va spun ca l.am intrebat daca ma place si a ezitat putin si a spus ca ma vede doar ca pe o prietena. dar decat cu mine se poarta asa.

Răspuns Câştigător
| Al3xCojbuchi a răspuns:

Iti mai trebuie complicari?big grin E clar ca va iubiti unul pe altu:X Stiu eu ca o sa mearga.Succes cu baiatu si nu-l pierdestraight face

11 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu as zice ca te place...dar tinand cont ca el a zis ca te considear mai mult o prietena si iti pune mana pe fund nu prea stiu de sa zicthinking mai intreaba.l o data dar sa fiti singuri si sa ii zici ca vrei adevarul... poate recunoaste. bafta!happy

| nicoll7 a răspuns:

E clar ca te place dar e timid. incearca sa nu ii dai atentie vreo zi sau 2 si daca insista inseamna ca te place, dar asteapta sa faci tu primul pas. bafta:*:*

| Al3xCojbuchi a răspuns:

Heeei unde mi-e funda? x(

| Ralucaaaaaaaaaa a răspuns:

Te place, si in felul lui vrea sa iti arate asta! Cred ca nu poate sa iti spuna in fata, intreaba`l pe mess sau pe fbhappy bafta!

| Criss003 explică (pentru Ralucaaaaaaaaaa):

L.am intrebat prin mesaje. pe mess nu prea intra, intra rar si l-a intrebat o fata daca ii place sau i-a placut de mine, si el a zis cam asa: hmmmmm...niciuna nici alta crying

| Ralucaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Criss003):

Poate nu vrea sa iti zica, asteapta momentul sa stie daca il placi sau nu, ca sa nu fie dezamagit.winking

| Al3xCojbuchi a răspuns (pentru Criss003):

E hilar ca te placestraight face Tu trebuie sa petreci mai mult timp cu el.Lasa-ti o perioada prieteniibig grin

| Criss003 explică (pentru Al3xCojbuchi):

In fiecare weekend eu ies cu varul meu si cu verisoara lui, si normal ca iese si el cu noi pentru ca el si varul meu sunt cei mai buni prieteni.

| Al3xCojbuchi a răspuns (pentru Criss003):

Obisnuiesti sa vorbesti cu el in pauze? Sa-l iei in brate?happyArata-te mai...gingasabig grinZambeste-i si o sa mearga. Daca nu functioneaza, nu e pentru tinehappy.

| Criss003 explică (pentru Al3xCojbuchi):

Nu e cu mine la scoala. asta vara am stat imbratisati intr-o noapte. i-am aratat o stea el a vazut alta si a zis:,, eu si tu,, si la fotbal numai pe langa mine statea, se uita insistent si nu juca daca nu eram in echipa cu el

| Al3xCojbuchi a răspuns (pentru Criss003):

Iti mai trebuie complicari?big grin E clar ca va iubiti unul pe altu:X Stiu eu ca o sa mearga.Succes cu baiatu si nu-l pierdestraight face

| stalls a răspuns:

Sigur ca te place dar se pare ca e un pic egoist. las sa mai treaca putin timp sa vezi ce va face daca se va purta tot asa in continuare mai intreaba-l odata...