| GAV a întrebat:

Astazi s-a intamplat ceava cam nasol desi am 11 ani am avut pana acum vreo 10 prietene. Se intampla ca fosta mea prietena vrea sa fie iar cu mine si cea din prezent vrea sa fim impreuna pentru tot deauna. Ele doua stiu una de cealalta si stiu ca nu sunt genu de baia care sta mult intr-o relatie.Eu le plac pe amandoua dar mau amenintat ca daca nu aleg una dintre ele o sa le spuna tuturor feteleor de pe mess/facebook sa nu ma mai bage in seama. Daca aleg una celalt ma paraste si nu stiu cum sa scap din asta. Funda pentru cel mai bun raspuns Fast!

5 răspunsuri:
| 666_7474 a răspuns:

La 11 ani iti te framanti sa intelegi fetele? Faza cu facebook si alea - vrajeala de copii. PS: Doua se bat, a treia castiga!

| Liviucu a răspuns:

It's easy as that kiddo: sa nu-ti pese de niciuna si de amenintarile lor din moment ce tu vrei doar distractie. Lasa-le pe ambele si baga mare cu alta/altele si-apoi ai sa vezi ce o sa le starnesti... happy
Mereu fetele cedeaza daca nu le raspunzi la amenintari ci mai mult faci exact ce ele nu vor sa faci. Asa ca daca vrei sa le ai pe ambele si sa le linistesti, de maine fii cu alta.

| annaangel17 a răspuns:

Desparte-te de aman2...Nu crezi ca esti cam mic pentru asa ceva? ce au ajuns copiii in ziua de astazihee hee

| Teodora25 a răspuns:

Alegeo pe aceea la care ti cel mai mult si poate ar fi mai bine sa ramai cu cea care esti in prezent cealalta e doar o,, fosta" si cea din prezent o sa fie pe viitor tot o,, fosta" prietena nu o sa fie nicidecum o relatie pentru totdeauna trebuie sa fi tu baiat inteligent si sti sa reusesti sa te scapi de ea cand te-ai saturat.

| lory1984 a răspuns:

Pune mana pe carte si lasa fetele.cand o sa fii somer la 30 de ani nu se mai uita nimeni la tinewinking