| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor de pe acest site! Nu stiu daca aici voi gasi niste raspunsuri sau opinii cu privire la intrebarea mea...sau mai bine zis viata mea actuala care nu este tocmai Ok Pur si simplu nu inteleg DE Ce 1 toata viata mea am fost bun cu totziii prietenii mei si majoritatea erau pe interes si cand mi-am dat seama i-am indepartat ori din diverese motive nu gasesc un prieten adevarat? decat unul singur a fost prieten cu mine 10 ani si credeti-ma ca a fost o prietenie stransa si adevarata insa el mi-a furat din casa acum cateva luni si de atunci s-a dus si prietenia cu el.iar cu fetele am avut numai relatii serioasa si de lunga durata am cautat mereu sa fiu grijuliu atent cu bune maniere si sa ma port exact ca un iubit chiar si cand eram foarte indragostit tot eram atent sa ma port cum trebuie si toate fete cu care am fost m-au inselat ori m-au mintit ori ca si fostii mei prieteni au fost pe interes si multe alte motive.Acum sunt in Spania cu ajutorul mamei mele care este si ea aici am de munca am unde sa stau dar strang banii sa vin in Romania peste cativa ani sa imi iau un apartament ceva in care sa stau si sa mai caut o iubita cu care sa imi fac o familie si sa fiu si eu dupa aceea la casa mea cu familie si bani si servici dar asta e alta discutie.sa revin deci la tot ce am spus mai sus despre cum s-au purtat prietenii mei si fetele cu care am fost ce spune-ti ca ar trebui sa fac sa pot avea o iubita care chiar sa ma iubeasca macar atat nu mai zic un prieten adevarat?

Răspuns Câştigător
| EvelynAnLavey a răspuns:

Pai,nu toti oamenii pe care ii vei intalni in viata ta, iti vor fii prieteni adevarati..Mai intai incearca sa cunosti o persoana..probabil ca te atasezi repede de o persoana si de aia ti s-a tot intampla.Si cu fetele..mda..majoritatea romancelor sunt materialisete si nesimtite..adica..6 din 10 fete ..sunt si exceptii si ai noroc daca ai sa gasesti una happy.dar te-ai gandit sa incerci ceva si cu o fata din Spania smug..cine stie ^^. Sper sa te ajute :3

| pornotash a răspuns (pentru EvelynAnLavey):

Multumesc pentru raspus este cel mai bun pe care l-am primit de care ori am zis ce am zis mai sus...si DA m-am gandit sa incerc sa imi fac o relatie cu o fata din Spania...dar am dificultatii in a vorbii limba nu o stapanesc chiar ok si in plus nu sunt pe caracterul meu majoritatea fetelor de aici au parintii cu banii si sunt cu nasul pe sus intelgi?

| pornotash a răspuns (pentru EvelynAnLavey):

Si inca ceva te pricepi sa caracterizezi oameni .....cand ai zis ca ma atasez repede de o persoana da asta asa este dar sunt uimit cum ai ajuns tu la concluzia asta din ce am scris Este Foarte Adevrat happy Respectul meu

3 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Cand este sa se intample se intampla pur si simplu,nu ai cum sa grabesti un astfel de moment din pacate, si eu imi doresc, mareste cercul de socializare, fii tu ninsuti si se va gasi ceva care sa iti zambeasca frumos si sa iti spuna buna, de cand te caut.spera..ca si eu sper.